Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині розпочинають ремонт дороги Мшанець-Стрілки
09 Липня, 17:42

На Старосамбірщині розпочинають ремонт дороги Мшанець-Стрілки

Сьогодні, 9 липня, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що уже завтра на дорозі Мшанець-Стрілки у Старосамбірському районі почне працювати техніка.

«Останніми днями отримав багато запитань від жителів Старосамбірщини стосовно ремонту дороги Мшанець – Стрілки. Розумію, наскільки це питання болить місцевих мешканців, бо дорога справді в аварійному стані. Тож інформую про те, що зараз робиться у цьому напрямку, – написав Максим Козицький. – Жителі Старосамбірщини знають: дорога Мшанець-Стрілки умовно поділена на дві частини – протяжністю 4,25 км та 12,9 км. На коротшій ділянці уже завтра почне працювати техніка. Там облаштуємо кювети, ліквідуємо пучини, прокладемо основу зі щебеню і піску та залиємо асфальт».

На ці роботи передбачено 2 млн грн з Державного дорожнього фонду, зазначає голова ЛОДА.

«Друга ділянка – довша і проблемніша. Потребує залучення значно більших коштів – 269 млн грн. Проектно-кошторисну документацію на її капремонт і експертний звіт чекаємо до кінця нинішнього дня. Ці документи обійшлися у 1 млн 236 тис грн., – додає Козицький. – Минулого тижня я скерував листа голові Держагенства автомобільних доріг України Олександру Кубракову з проханням додаткового фінансування для Львівщини, у цьому числі на ділянку дороги Мшанець – Стрілки».

Нагадаємо, що у червні цього року у селі Стрілки на Старосамбірщині проходила мирна акція протесту. Мешканці 11 населених пунктів перекрили трасу Самбір-Ужгород з вимогою провести капітальний ремонт дороги Мшанець-Стрілки.

Фото: ілюстративне

Схожі новини