Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині судитимуть колишнього голову сільради
05 Березня, 15:40

На Старосамбірщині судитимуть колишнього голову сільради

Колишнього сільського голову із Старосамбірського району підозрюють у заподіянні збитків пайовикам на суму майже 2,5 мільйони гривень.

Посадовець підробив рішення виконкому місцевої ради, на підставі яких було передано товариству з обмеженою відповідальністю 12 об’єктів колишнього сільгосппідприємства. Серед них – приміщення корівника, кормоцеху, механічного цеху, заправний пункт та склад паливно-мастильних матеріалів, – пише Львівський портал.

Питання щодо реалізації нежитлових будівель, які належали власникам майнових паїв, з ними не погоджувалось і на розгляд виконкому не виносилось. Крім того, зазначені приміщення та майно були реалізовані за ціною у 105 000 гривень, хоча їх фактична вартість становить майже 2,5 мільйона гривень.

Екс-посадовця звинувачують у зловживанні владою та службовим становищем, а також підробці документів. Йому повідомили про підозру. Обвинувальний акт вже скеровали на судовий розгляд.

За вчинене колишньому голові села грозить від трьох до шести років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів.

На незаконно реалізовані приміщення та майно накладено арешт.

Схожі новини