регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщину їдуть волонтери з «БУР»
03 Червня, 18:14
logo-black

На Старосамбірщину їдуть волонтери з «БУР»

Марія Кузьмин
У гірські села Старосамбірщини – Мшанець, Галівка та Плоске – приїдуть волонтери, щоб одиноким жінкам покосити траву та допомогти з роботами, що стосуються проекту «Мшанецькі колиби». Їх запросив місцевий священник Роман Гром.

«Одним із напрямків громадської організації «Львівська освітня фундація» є проект «Будуємо Україну разом», який через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності за свою країну, – розповідає LMN отець Роман. – «БУРчики» допомагають сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, ремонтувати помешкання, беруть під опіку сім’ї учасників АТО, малозабезпечені та багатодітні родини, дітей з особливими потребами».

Волонтери подорожують всією Україною. Запрошують долучатися до них інших молодих, активних та небайдужих людей. Інформація про організацію міститься на її фейсбук-сторінці.

«Вихідні у молодої людини можуть бути звичними – з гаджетами, комп’ютерами у стандартних компаніях, а можуть бути кардинально іншими. Такими, що принесуть бонуси до карми та плюсики у небі,» – жартує отець Роман.

Ініціативна група «БУР» працюватиме у Мшанці 7-9 червня. Усіх, хто прагне приєднатися до волонтерів і зробити свої вихідні яскравими, мають заповнити аплікаційну заявку на Фб-сторінці.

Про проект «Мшанецькі колиби» LMN писала раніше.

  • 0
  • 897
Схожі новини