На Стрийщині відремонтували будинок для понад 80 евакуйованих дітей з інвалідністю з Запоріжжя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Стрийщині відремонтували будинок для понад 80 евакуйованих дітей з інвалідністю з Запоріжжя
20 Січня, 16:40

На Стрийщині відремонтували будинок для понад 80 евакуйованих дітей з інвалідністю з Запоріжжя

У Журавно, на Стрийщині, відремонтували будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу. Там прийняли 145 вихованців та працівників із Запорізького  обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко». Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Загалом, для ремонту будинку, закупівлі меблів, техніки та інших побутовий речей залучили понад 26 млн грн. Із них – понад 15 млн 200 тисяч гривень виділили із обласного бюджету. Решта суми – 11 млн 400 тисяч грн надали благодійники.

Відтак, у будинку тепер є нова система опалення та електромережа. Крім того, у приміщенні замінили вікна й двері, відремонтували покрівлю спального корпусу, облаштували їдальню, спальні, душ та спортивний зал.

«У будинку перебувають 84 дитини, віком від 2 до 7 років і 40 працівників із Запорізького дитбудинку. Наших працівників загалом є 117, але вони працюють позмінно. Планується, що у нас поселять також ще дітей із цього ж дитбудинку, віком від 0 до 2 років, які зараз перебувають на Львівщині. Таким чином зможемо цих дітей об’єднати, щоб вони не були розкидані по всій Львівській області. Це дітки з інвалідністю», – розповіла директорка закладу Ольга Буянова.

У будинку вдалось облаштувати 80 місць для дітей завдяки ремонту. Крім того, там створили безпечні умови для проживання у спальному корпусі, забезпечили функціонування їдальні з харчоблоком на 200 осіб.

Відео