Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Стрийщину релокувалось швейне підприємство: шукають працівниць
15 Червня, 17:18
logo-black

На Стрийщину релокувалось швейне підприємство: шукають працівниць

На Львівщину релокувалось швейне підприємство «Формтекс» з Харкова. Зараз швейний цех у пошуках швей-трикотажниць з досвідом роботи. Про це LMN у коментарі повідомив власник підприємства Роман Петрович.

«Ми займаємось пошиттям спецодягу. До війни виробничі потужності складали в середньому до 10 тисяч одиниць форм. Відшиваємо для державних установ — Нацгвардії, поліції, Міністерства оборони, тощо. Ми є не тільки в Харкові, по всій Україні розміщено 3-4 фірм, які в загальному містять до 300 робочих місць», — розповідає Роман.

Через війну довелось евакуювати харківське підприємство в Стрий, всі інші працюють у звичному режимі. З міста вивезли деяких працівників та техніку.

«Ми тільки сьогодні встановили головне обладнання, ще не все. Гадаю за місяці два у Стрию зможемо повернутись до звичних темпів роботи. Зараз головне працівники, але і їх вже є чимало. Наразі 10 людей вже прийняли на роботу, 10 стажуються. Виробничі потужності розраховані на 40-50 робочих місць».

Як повідомляє Стрийська міська рада, зарплата на «Формтекс» залежить від виробітку, коливається від 6 500 до 25 000 грн в місяць. Працевлаштування офіційне. Делальніше за номером 0 (97) 714 32 88, Ніна.

Схожі новини