На Тернопільщині від COVID-19 помер священник | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Тернопільщині від COVID-19 помер священник
06 Квітня, 11:59

На Тернопільщині від COVID-19 помер священник

У Заліщиках, що на Тернопільщині, помер 57-річний священик Олег Винницький, у якого коронавірус виявили першим в області. Зазначимо, це вже третя смерть в регіоні. Про це повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.

“Чоловік проходив лікування в Тернопільській лікарні швидкої допомоги. В останні дні його стан погіршився. Пацієнта підключили до апарату штучної вентиляції легень. Врятувати чоловіка не вдалося. Сьогодні вранці він помер”, — йдеться у повідомленні.

COVID-19 у священика діагностували 19 березня. 9 березня він проводив в одному з сіл Тернопільської області похоронний обряд. На цьому похороні зі священником контактував 68-річний житель Монастириського району, який 25 березня помер в лікарні від COVID-19.

Також відомо, що інфікований священик, який контактував з близько 500 людьми, міг заразитись на похороні іншого священика.

Додамо, братія Києво-Печерської Лаври (УПЦ МП) разом з намісником митрополитом Павлом провела тест на коронавірус. Результати очікуються сьогодні. Києво-Печерська Лавра до закінчення національного карантину звершуватиме богослужіння у закритому режимі – онлайн.

Як повідомили ЗМІ, у 58-річного отця Павла запідозрили захворювання на коронавірус. Зараження могло статися минулого тижня, коли він постригав у ченці чотирьох насельників лаври. Вже наступного дня у одного з новопострижених – ієродиякона, різко піднялася температура, погіршився загальний стан, у нього діагностували пневмонію. Згодом захворіли іще три ченці, присутні на постригу. Одному з них 80 років і зараз він у важкому стані. Чи встановлений у цих чотирьох коронавірус, поки невідомо.

Фото: Українська правда.

  • 0
  • 2033
Відео