Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На території львівської школи знайшли артилерійський снаряд
11 Вересня, 14:41
logo-black

На території львівської школи знайшли артилерійський снаряд

Вчора о 14.40 біля школи №54 на вул. Хвильового, 16, у Львові під час реконструкції подвір’я будівельники знайшли застарілий артилерійський снаряд. На це місце викликали рятувальників. Зі школи евакуювали 240 учнів та 25 дорослих.

«Я проводила урок, коли до мене зателефонував директор і повідомив про таку знахідку. У нашій школі вперше по-справжньому проводили евакуацію дітей. До того у нас лише були Дні цивільної оборони, де вчили дітей, як правильно поводитися у небезпечних ситуаціях. Як виявилося, ці уроки пішли дітям на користь. Учні зрозуміли: пролунало три дзвінки – треба виходити. Не панікували, зберігали спокій. Більшість залишили свої речі, бо знали, що не можна гаяти час», – розповідає LMN заступник директора з виховної роботи школи №54 Мирослава Гусак.

Працівники ДСНС ідентифікували небезпечну знахідку як 75-мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Ділянку огородили, викликали поліцію та піротехніків.

«Старшим дітям було цікаво, що ж це за така знахідка. Але вони розуміли, що близько не можна підходити. Ми одразу обдзвонили усіх батьків. Ті оперативно забрали дітей зі школи, – додає Мирослава Гусак. – Кожного дня ми проходили повз той майданчик і навіть не підозрювали, що там під землею лежить».

О 19:00 піротехніки ДСНС вилучили та знищили боєприпас.

Фото: ДСНС

Схожі новини