На Турківщині створять етнофолькцентри за кошти ЄС | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Турківщині створять етнофолькцентри за кошти ЄС
28 Січня, 09:05

На Турківщині створять етнофолькцентри за кошти ЄС

У двох карпатських селах на Львівщині розвиватимуть туризм на основі бойківської культури. Проект отримав секторальну підтримку ЄС, на втілення якого виділять понад 10 млн грн. За них у селах Лімна і Бітля створять туристичні етнофолькцентри, повідомляє Zaxid.net.

У старих спорудах Народних домів у Лімні і Бітлі проведуть повну реконструкцію із заміною підлоги та даху. Приміщення осучаснять, проведуть комунікації, інтернет, створять вигоди для туристів. У відновлених будинках відкриють музеї бойківської культури, фотозони, проводитимуть майстер-класи. Гостей розважатимуть народні колективи, для них закуплять музичні інструменти — трембіти, сопілки, скрипки.

«У Турківському районі слабо розвинута туристична інфраструктура. Це бойківський край зі своїм стилем життя, культурою. Такої інформації є мало в інтернеті. Туристів наживо знайомитимуть з традиціями бойків. Також хочемо спонукати мешканців розвивати в селі зелений туризм та відроджувати гастрономічні традиції», — розповідає автор проекту, голова ГО «Нова українська громада» Тарас Дубіль.

Фото: Ukraїner.

Відео