Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Турківщині громада хоче до Помісної Церкви, а священик ні
24 Лютого, 17:20
logo-black

На Турківщині громада хоче до Помісної Церкви, а священик ні

Марія Кузьмин

У неділю, 24 лютого, громада УПЦ МП у селі Лосинець, що на Турківщині, прийняла рішення про приєднання до Української Помісної Православної Церкви.

“Не так гладо все відбулося. В той час, коли громада проводила збори, священик, проігнорувавши їх, служив у церкві молебень. Молились з ним ще кілька його прихильників, які палко його захищали” , – розповідає LMN Леся Яворська. Вона була у числі тих, хто організовував підписи серед людей щодо підтримки переходу до ПЦУ.

Серед 400 людей повнолітнього віку підписалися 270.

“Дуже дивує, що навіть серед молоді є палкі прихильники «руского міра». Наприклад, студент ЛНУ ім. Франка став на захист священика, мовляв, хай собі править далі, – продовжує Леся. – А якщо буде новий на парафії священик, то хай служать почергово”.

З такою пропозицією громада категорично не погодилася. На зборах села була присутня місцева влада, поліція, учасники АТО.

“Дали ми ще священику тиждень на роздуми. Не прийме рішення служити в ПЦУ, будемо діяти далі. Звернемось до єпархії, щоб скерували до нас іншого духівника» – наголосила Леся Яворська.

  • 0
  • 5001
Схожі новини