На вчителів і чиновників чекає обов’язкова вакцинація | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На вчителів і чиновників чекає обов’язкова вакцинація
22 Вересня, 16:31

На вчителів і чиновників чекає обов’язкова вакцинація

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко оголосив про введення обов’язкової вакцинації проти коронавірусної хвороби для працівників освіти. Обов’язкове щеплення від коронавірусу також чекає на працівників місцевих державних адміністрацій, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів.

 

 

“За результатами урядової наради пропонуємо започаткувати впровадження обов’язкової профілактичних щеплень проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Зокрема, для працівників закладів освіти, працівників міністерств та інших ЦОВВ та їх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій”, – сказав Ляшко на засіданні уряду в середу, 22 вересня.

Ляшко підкреслив, що обов’язкова вакцинація цілком законна. Зокрема, це передбачено статтею 12 закону України про захист населення від інфекційних хвороб. Він також додав, що Європейський суд з прав людини підтвердив законність обов’язкової вакцинації і її відповідність конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

  • 0
  • 2503
Відео