На війні з росією загинув 48-річний Герой з Яворівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На війні з росією загинув 48-річний Герой з Яворівщини
01 Листопада, 17:16

На війні з росією загинув 48-річний Герой з Яворівщини

На війні з росією загинув 48-річний Герой Глушик Роман з Дрогомишля Яворівського району. Про це повідомили у Яворівській міській раді.
Захисник народився 29 вересня 1975 року в селі Дрогомишлі. Тут провів все своє життя, створив сім’ю і планував майбутнє. Частину життя чоловік провів закордоном на заробітках, бо мріяв збудувати дім, де щасливо житиме його сім’я.

“Завдяки працьовитості й наполегливості Роман Степанович здійснив свою маленьку мрію. Побудував будинок, зайнявся домашнім господарством. Дружина каже, що зранку до ночі міг поратися на полі, так любив цю справу”, – йдеться у повідомленні.

Повномасштабна війна внесла свої корективи в життя Романа –  він одягнув військовий піксель. Разом з ним до війська пішов і його швагро – хороший друг та побратим.
Роман Степанович разом із односельчанином Іваном Тарабасом брав участь у визволенні населених пунктів Херсонської області. Згодом був переведений до 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Восени 2022 року зв’язок з чоловіком був втрачений.
Зустріч Героя відбудеться сьогодні у рідному Дорогомишлі близько 19:30 години. Чин похорону буде завтра о 13:00 в церкві Покрови Пресвятої Богородиці в с. Дрогомишль.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким!
Відео