Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Водохреща у Стрийському районі відбудуться вибори
17 Січня, 19:29

На Водохреща у Стрийському районі відбудуться вибори

На Водохреща відбудеться повторне голосування в одномандатному виборчому окрузі №18 на перших виборах депутатів Нежухівської сільської ради та Нежухівського сільського голови Стрийського району 29 грудня 2019 року. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ЛОДА Зоряна Павлів.

«Нежухівська сільська виборча комісія 2 січня 2020 року прийняла постанову про проведення повторного голосування в одномандатному виборчому окрузі №18. Врахували те, що в цьому окрузі троє кандидатів у депутати набрали однакову кількість голосів виборців, а саме – по 27. Усього ж у цьому окрузі боролися за депутатський мандат п’ятеро кандидатів у депутати», – розповіла Зоряна Павлів.

До виборчого бюлетеня для повторного голосування включили трьох кандидатів, які одержали однакову кількість виборчих голосів.

Нагадаємо, що 29 грудня відбулися вибори у Нежухівській ОТГ на Стрийщині. До її складу увійшли: Нежухівська сільська рада (села Нежухів, Райлів), Голобутівська сільська рада (село Голобутів), Завадівська сільська рада (село Завадів), Заплатинська сільська рада (села Заплатин, Діброва), Ланівська сільська рада (село Ланівка).

Фото: ілюстративне

Схожі новини