На Жовківщині судитимуть м’ясників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Жовківщині судитимуть м’ясників
20 Червня, 14:17
logo-black

На Жовківщині судитимуть м’ясників

Двох чоловіків, які після забою скидали тваринні рештки поблизу села Боянець, в урочищі Станіслівка, що у Жовківському районі – судитимуть. За забруднення території лісу їм світить штраф.

«Підозрювані привозили рештки минулого тижня. Прикопували їх на території. Було двоє місцевих чоловіків, віком 28 та 29 років. Обох взяли на гарячому, – розповідають у обласній прокуратурі. – Через відходи у ґрунті почали накопичуватись токсичні хімічні сполуки, хвороботворні бактерії та паразити, які можуть викликати захворювання та шкодять довкіллю.

Справою порушників закону займається Червоноградська прокуратура, яка вже два обвинувальні акти спрямувала до суду. Чоловіки підозрюються в забрудненні території відходами, шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля. Щоправда покарання для порушників не велике, вразі доведення вини кожен заплатить по 3 тисячі штрафу.

Нагадаємо, урочище Станіслівка окремі місцеві мешканці із Боянця забруднюють вже роками. У селі багато людей займаються м’ясним бізнесом. Купують худобу та забивають на м’ясо просто у себе у дворах, а потім продають. Всі рештки, які не підлягають збуту – викидають за селом, просто в урочище. Іноді прикопують. У літній період на цій території стоїть просто нестерпних запах. Екологи б’ють на сполох, позаяк ситуація не контрольована та може загрожувати екологічній катастрофі.

«Люди несвідомі того, що самі себе вбивають. Там запах такий, що пройти важко. Всі ці рештки гниють, дикі тварини та птахи їх розтягують. І хай після цього всього не поширюються скази та африканська чума. Люди ж самі це провокують, економлячи на утилізації», – каже еколог із Жовкви Ігор Муравський.

ФОТО: Дивись.інфо

Відео