На Жовківщині відкрили завод з переробки меду – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Жовківщині відкрили завод з переробки меду
27 Лютого, 11:42

На Жовківщині відкрили завод з переробки меду

У селі Сопошин Жовківського району відкрили завод з переробки меду і продуктів бджільництва ТзОВ «РЕНОМА».   Підприємство є експортером українського меду, і сприяє підтримці і розвитку регіональних бджолярів.

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Підприємство виробляє гомогенізований акацієвий, липовий, гречаний, соняшниковий, різнотрав’я, і ​​ріпаковий мед. Його експортують до Польщі, Австрії, Італії, Канади.

Поліфлорний  мед, зібраний з різних видів рослин, або монофлорний, зібраний з одного виду, можуть регулярно постачати загальним обсягом до 500-1000 тонн на рік.

У завод інвестували 20 млн грн. Там створять 50 нових робочих місць з хорошою заробітною платою.

 

«Мед від пасічника потрапляє до нас в цех прийому. Після цього перевозиться в цех і подається в камеру декристалізації. Мед розігрівається в камері декристалізації до температури 38-39 градусів упродовж певного технологічного часу. Після цього мед наливається у ванну розкристалізації і там, де залишились якісь брили меду, у ванні просідає і насосом перекачується через фільтр в гомогенізатор. Там він гомогенізується за допомогою шнекового механізму і приводиться до однорідного стану, який має однакові фізико-хімічні властивості», – розповів директор підприємтва «РЕНОМА» Михайло Баранівський.

До складу виробничих потужностей підприємства входить цех прийому сировини, цех переробки меду і гомогенізації, склад готової продукції, механічна майстерня, котельня з економічними та екологічними котлами.

Окрім цього, планують  створити органічну та промислову пасіку, почати виробництво фасованого меду, налагодити виробництво інноваційних лікувально-профілактичних засобів на основі продуктів бджільництва і екологічно безпечних препаратів для бджіл.

unnamed-3-1-620x400
28232972_1573124752756137_482173517_n_1519054757_960x640_1_0
Відео