Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жидачівщині болгаркою відкривали сейф з бюлетенями
31 Березня, 13:58
logo-black

На Жидачівщині болгаркою відкривали сейф з бюлетенями

Тетяна Пасічник

У селі Жирівське, що на Жидачівщині, у виборчій дільниці перед початком голосування не могли дістати бюлетені. Замок сейфу, у якому зберігались виборчі листки, заїв. Члени комісії намагались відкрити ключем броньований сейф, але так і не вдалось.

Про це розповів аналітик ГО «Опора» Тарас Радь.

“Це сталося о 7.15 на ранковому засіданні, – розповідає LMN Радь. – Іншого вибору, як дістати бюлетені, у членів комісії не було. Вони використали болгарку. Це є правильний вихід з ситуації, адже гірше було б, якби вони сиділи півдня і дивились на цей сейф. Інше питання, хто компенсовуватиме збитки у приміщенні. Тепер там треба робити ремонт, а державою такі ситуації не передбачено”.

Після такого методу, на щастя, жоден бюлетень не пошкодився. Тарас Радь каже, якщо б це сталось, вибори на цій дільниці могли зірватись.

“Звісно, вони могли загорітись або порватись, це була б велика проблема, – каже. – У день виборів вже б точно ніхто нових бюлетенів не довіз. У такому випадку проголосували б у цьому селі лише ті, на кого б вистарчило виборчих листків. Інші були б позбавлені права вибору”.

Радь зазначив, що, не зважаючи на такі курйози, вибори проходять спокійно.

Фото: умовне.

  • 0
  • 3700
Схожі новини