Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Золочівщині мало не потонула корова
17 Червня, 15:13
logo-black

На Золочівщині мало не потонула корова

Антоніна Скляренко

У Богутині Золочівського району рятувальники із села Поморяни витягнули корову з болота. Тварина хотіла напитися води та вгрузла у намул.

«Виклик надійшов від місцевих мешканців. Повідомляли, що тварина майже по шию вгрузла у намул. Бригадою одразу вирушили на місце, – розповідає начальник 1 караулу 43ДПРП Поморян Дмитро Рескальчик. – Селяни розповіли, що жінка випасала корову на пасовищі. Тварина пішла до ставка напитися води. Ця водойма трохи небезпечна. Утворилася від виходу з берегів місцевої річки, і у ній більше болота, ніж води. Корова пішла вглиб від берега і вже самостійно вибратись не могла».

Жінка покликала спочатку місцевих хлопців, вони підігнали тварину до іншого берега, але там вона ще глибше вгрузла у намул. Бачачи, що не дають ради, викликали рятувальників.

zobrazhennya_viber_2019-06-16_10-52-37

«Коли ми приїхали, корова вже мало не ніздрями хапала болото. За допомогою пожежного рукава і мотузки обв’язали її та потягли до берега. Витягли. Рятувальна операція тривала не довше 10 хвилин», – додає Рескальчик.

Надзвичайник каже, в його практиці така операція була вперше. Тварину після порятунку власниця погнала додому. І ще кілька годин відмивала від намулу.

Схожі новини