Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Золочівщині  після сутички з коровою господар потрапив у реанімацію
22 Березня, 13:04
logo-black

На Золочівщині після сутички з коровою господар потрапив у реанімацію

Юлія Швидко

Вчора 60-річного мешканця села Сновичі Золочівського району зі закритою черепно-мозковою травмою та переломом черепа забрала «швидка». Медики Золочівської райлікарні через надто серйозні травми пацієнта відправили в одну з лікарень Львова. Зараз чоловік перебуває у реанімації.

«Господар вів на мотузці корову до бичка на спарювання. Тварина пручалася – хотіла на поле, він її тягнув у протилежну сторону, на дорогу. Корова вирвалася на накинулася на господаря. Чоловік упав, головою вдарився об асфальт. Тварина почала його колоти рогами та копати копитами. Сусіди побачили, що така справа, кинулися на допомогу. Викликали «швидку», – розповідає LMN сільський голова Снович Петро Заяць.

Односельчани розповідають, що дружина пенсіонера, коли дізналася, що таке трапилося з її чоловіком, теж потрапила до лікарні. У неї різко піднявся тиск.

Золочівські лікарі про випадок повідомили у місцевий райвідділ поліції.

«Пацієнта привезли зі серйозним діагнозом. Ми перевірили, чи його часом ніхто не побив. З’ясували, що це, дійсно, була побутова травма», – говорить LMN Андрій Рата зі Золочівського відділу поліції.

Фото: ілюстративне

Схожі новини