Начальник Львівської ОВА пообіцяв, що кількість некритичних витрат на Львівщині зменшиться | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Начальник Львівської ОВА пообіцяв, що кількість некритичних витрат на Львівщині зменшиться
18 Жовтня, 10:33

Начальник Львівської ОВА пообіцяв, що кількість некритичних витрат на Львівщині зменшиться

Перше засідання робочої групи, яка контролюватиме належне використання бюджетних коштів у нашій області, відбудеться у Львівській ОВА цієї пʼятниці. Про це повідомив начальник Львівської ЛОВА Максим Козицький.
“На цьому засіданні планують заслухати представників ТГ, районних адміністрацій, керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів ТГ й адміністрацій”, — додав пан Козицький.
До складу робочої групи увійшли представники Львівської ОВА та працівники правоохоронних органів. Робоча група має збиратися щотижня. Щобільше, в ЛОВА переконують, що її діяльність буде “прозорою та публічною”. Як саме забезпечать цю прозорість та публічність поки не відомо.
“Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА та поруште це питання безпосередньо перед замовниками закупівель”, — додає начальник ЛОВА.

Та як саме інформувати ЛОВА також не уточнюється та не надається жодної інструкції про такі інформування.

 

Нагадаємо, цієї п’ятниці, 20 жовтня о 16.30 активіст Святослав Літинський та волонтери Львівщини знову зберуться на акцію “Спочатку дрони, потім стадіони”. Адже абсолютно жодного представника від громадськості до так званої робочої групи не включили.

Відео