У «Нафтогазі» розповіли, по скільки продаватимуть блакитне паливо у лютому | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У «Нафтогазі» розповіли, по скільки продаватимуть блакитне паливо у лютому
27 Січня, 10:02

У «Нафтогазі» розповіли, по скільки продаватимуть блакитне паливо у лютому

НАК «Нафтогаз України» повідомляє, що ціна газу для її побутових споживачів у лютому становитиме 6,86 грн за кубометр. Така вартість буде на 13 копійок нижчою за рекомендовану урядом.

«У лютому в рамках тарифного плану «Місячний» ціна блакитного палива – 6,86 грн/куб.м з ПДВ. Вона є нижчою за рекомендовану урядом ціну за рахунок мінімальної власної націнки», – зазначили у «Нафтогазі».

У компанії зауважили, що закуповують газ на умовах, доступних іншим постачальникам. У «Нафтогазі» нагадують, що для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний» торік, вартість газу залишиться на рівні 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за кубометр у залежності від місяця підписання на тариф.

«Ми наразі обслуговуємо 9% споживачів в Україні (1,1 млн домогосподарств). Також «Нафтогаз України» як постачальник «останньої надії» (ПОН) готовий надавати газ усім побутовим споживачам, постачальник яких не зможе або відмовиться забезпечити своїх клієнтів газом за регульованою ціною. Ціна газу для клієнтів ПОН – 6.99 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Перебоїв із газопостачанням не буде», – додають у компанії.

З 1 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для споживачів. Відтепер вони можуть змінити постачальника газу на того, чия ціна їх більше влаштовує.

Нагадаємо, що у січні газопостачальні компанії різко підвищили вартість газу. Українці вийшли на протести. Після них уряд тимчасово знизив ціни на газ. Згідно з його постановою, з 1 лютого і до кінця карантинних обмежень, але не довше ніж до 31 березня 2021 року, ціна на газ для побутових споживачів не повинна перевищувати 6,99 грн. До цієї ціни входять податок на додану вартість та плата за транспортування магістральними газопроводами.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

Відео