Намагалася наздогнати трамвай: у Чехії загинула 15-річна дрогобичанка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Намагалася наздогнати трамвай: у Чехії загинула 15-річна дрогобичанка
07 Жовтня, 14:01
logo-black

Намагалася наздогнати трамвай: у Чехії загинула 15-річна дрогобичанка

У вівторок, 5 жовтня, у чеському місті Пльзень під колесами автівки «Ауді» загинула 15-річна українка Христина Чорна. Дівчина – родом з Дрогобича.

«За переходом від площі до зупинки вибігала на дорогу молода дівчина і намагалася наздогнати трамвай. У цей час пішохідний світлофор був червоним. Автомобіль «Ауді» збив дівчину і відкинув її майже за сім метрів. На місце аварії виїхали всі рятувальні служби. Юнку намагалися реанімувати, але вона отримала значні травми, від яких померла на місці», – так описали трагедію у чеській газеті krimi-plzen.

Христина Чорна три роки навчалася у Дрогобицькій загальноосвітній школі №10. У рідному місті у дівчини залишилися родичі, знайомі та друзі.

«Навіть не знаємо, як батьки Христинки зможуть пережити це велике горе. Подружжя Чорних – позитивні та світлі люди. Коли одружилися, спочатку не мали власних дітей. Усиновили хлопчика Сашка. Тоді їм Бог подарував Христинку. Скільки то було щастя та радості! Але між дітьми ніколи різниці не робили. Обох любили однаково, – розповідають LMN знайомі сім’ї Чорних. – Шість років тому вирішили виїхати в Чехію, зі собою дітей забрали. Там адаптувалися. Хто ж знав, що на них така трагедія чекає».

Нагадаємо, що у місті Тарнув на півдні Польщі під час сімейної сварки загинув семирічний хлопчик. Трагедія сталася 5 жовтня у квартирі на вулиці Краківській, в якій проживала сім’я з України: 27-річний чоловік, 28-річна жінка та їх семирічний син, який мав захворювання опорно-рухового апарату.

Фото: Фейсбук

Відео