Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Напої для львів’ян готували за допомогою сонячної електростанції
28 Червня, 11:31

Напої для львів’ян готували за допомогою сонячної електростанції

Вчора у парку «На Валах» на вул. Винниченка у Львові встановили міні-електростанцію. Львів’ян частували гарячими напоями, воду для яких кип’ятили за допомогою сонячної електростанції. Для цього у сквері встановили шість панелей. Кожна – потужністю у 330 Вт, передає Zaxid.net.

Така міні-електростанція здатна за 5 хвилин закип’ятити один чайник, а за годину – 15 чайників. Акцію влаштували для того, щоби показати можливість сучасної відновлювальної енергетики.

«Ми замінюємо електроенергію сонячною. Вона є чистою енергією – не спалює газ, не спалює вугілля, не шкодить водним ресурсам. Це, перш за все, екологія», – розповів Віталій Костишен, директор компанії «Віта Клімат».

У цей же день обласна адміністрація підписала меморандум із 12-ма підприємствами, що встановлюють приватні електростанції. У ньому йдеться про спільну реалізацію програми енергозбереження на Львівщині.

«Ми хочемо пропонувати інвесторам, підприємцям, приватним інсталяторам сприятливі умови для роботи. Що від нас буде залежати, те й ми будемо робити», – додав Михайло Грет, заступник директора департаменту енергозбереження ЛОДА.

Фото: Дивись.інфо

Схожі новини