«Нас почули»: у Стебнику вже не один поліцейський – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Нас почули»: у Стебнику вже не один поліцейський
23 Жовтня, 15:26
logo-black

«Нас почули»: у Стебнику вже не один поліцейський

Юлія Швидко

У місті Стебник на Дрогобиччині, де мешкає 22 тис людей, працював лише один поліцейський.

«Такого вибуху злочинності у Стебнику я не спостерігала давно. Хоча тут мешкаю з дитинства, а мені вже 40 років. Зараз тут грабують, душать, крадуть у білий день. За минулі два тижні лише серед знайомих почула про чотири розбої та грабежі. Знайому ледь не задушили через плазму та кілька гривень. Жінка йшла з роботи – з неї зірвали ланцюжок. Серед білого дня пограбували старшу жіночку, яка вийшла з пенсійного. У місті камер нема, один поліцейський – от і весь захист», – скаржилася мешканка Стебника Ольга Мицак.

Місцеві нарікали, що наркомани біля школи у центрі міста залишали використані шприци з кров’ю. Їх також бачили між житловими будинками на майданчиках, де граються діти.

Виправити таку ситуацію спробував Дрогобицький осередок Української Галицької Партії, який неодноразово спрямовував листи міській владі та правоохоронним органам. Ще у квітні громадський активіст, партієць УГП з Дрогобича Олег Дьорка зі стебничанами зібрав 150 підписів. Місцеві мешканці надіслали листа начальнику Головного управління Національної поліції у Львівській області, в якому вимагали збільшити штат поліції у місті.

«Схоже, що нас почули. Щоправда, про збільшення патрулів поліція повідомила у своєрідний спосіб і жодного разу офіційно не відповіла на чисельні наші письмові звернення. В інтерв’ю місцевому радіо про збільшення чисельності особового складу обмовився один з представників поліції. Але, як кажуть, і на тому «дякую». Хоча поліції вартувало б частіше прислухатися до громадського активу. Більшість наших порад мають на меті покращити ситуацію, а не звинуватити когось у непрофесійності. А ось тепер залишається перевірити, чи, дійсно, поліції побільшало», – зазначив LMN Олег Дьорка.

В обласному управлінні поліції кажуть, що одразу відреагували на скарги людей. Тому тепер у Стебнику працюватиме три поліцейських та наряд сектору реагування патрульної поліції. Також за порядком слідкуватимуть нацгвардійці.

Місцеві мешканці сподіваються, що поліцейським вдасться навести лад у місті.

Фото: ілюстративне

Відео