Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Навчання вдома не буде: львівські учні після вихідних таки підуть до школи
07 Березня, 13:16

Навчання вдома не буде: львівські учні після вихідних таки підуть до школи

У п’ятницю, 5 березня, усім школам Львівської області надійшли рекомендації від комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з 9 березня перейти на дистанційне навчання. Таким чином, припускають члени комісії, вдасться зупинити погіршення епідеміологічної ситуації через COVID-19.

Натомість школи Львова продовжуватимуть працювати у звичайному режимі. Про це у Фейсбук повідомила очільниця управління освіти Львова Зоряна Довганик.

«Заклади освіти Львова наступного тижня працюватимуть у звичайному режимі з дотриманням карантинних вимог. Будьте здорові та бережіть себе», – написала вона.

Враховуючи таку ситуацію з пандемією, освітяни Вінниці вирішили передчасно, з 9 березня, розпочати весняні канікули. На Львівщині ж думають відправити дітей на тижневий відпочинок з понеділка, 15 березня.

Нагадаємо, ще наприкінці січня у лікарні на Львівщині почали більше госпіталізовувати важкохворих на Covid-19 молодих пацієнтів. Дотепер ситуація суттєво не покращилась. Медики кажуть: у стаціонарах побільшало важких хворих віком після 35 років, які не мають супутніх хронічних захворювань.

Слід зазначити, що за останню добу на Львівщині коронавірус діагностували у понад 600 людей.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 491
Схожі новини