Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Не маємо ніякого стосунку до організації платних перевезень на кордоні”, – ЛОДА
27 Квітня, 13:00
logo-black

“Не маємо ніякого стосунку до організації платних перевезень на кордоні”, – ЛОДА

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень запевняє, що обласна держадміністрація не має жодного стосунку до організації платних перевезень на пункті пропуску “Краковець – Корчова”. Про це він розповідав учора в коментарі LMN, а сьогодні підтвердив цю інформацію на брифінгу.  Нагадаємо, у суботу стало відомо, що водії українських автобусів беруть з людей, що повертаються з Польщі, понад 300 грн – за поїздку відстанню 300 метрів.

За словами Греня, обласна держадміністрація розпорядженням від 9 квітня виділила 19 тонн пального для організації цих перевезень. Їх здійснювали два автобуси Державної служби надзвичайних ситуацій з відповідним маркуванням. 

“Юрисдикція Львівської обласної адміністрації доходить виключно до брами. У нас немає жодних підстав і повноважень, щоб впливати на ті чи інші процеси безпосередньо на митному пості. Коли була соціальна напруга, звичайно, всі включались, включався соціально-відповідальний бізнес, і ці перевезення здійснювались безкоштовно”, – зазначив Тарас Грень.

Номери автобусів, якими перевозили українців за гроші, уже встановили. Водія одного транспортного засобу притягнуто до відповідальності за те, що пасажири в салоні не дотримувалися дистанції, розповів на цьому ж брифінгу заступник керівника Нацполіції у Львівській області Дмитро Міхалець. Тепер патрульна поліція встановлює особу власника автобуса і те, чи мав він дозвіл на перевезення.   

Зазначимо, що за останні два тижні кордон у Краковці перетнули близько 4,5 тис. українців. Усього з початку карантину через цей пункт пропуску в Україну в’їхало понад 40 тисяч українців. 

 

 

  • 0
  • 1385
Схожі новини