“Не встигне вітерець подути, а світла вже нема”, – мешканці Жовківщини про часті знеструмлення у селах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Не встигне вітерець подути, а світла вже нема”, – мешканці Жовківщини про часті знеструмлення у селах
17 Серпня, 12:29
logo-black

“Не встигне вітерець подути, а світла вже нема”, – мешканці Жовківщини про часті знеструмлення у селах

Тетяна Пасічник

Мешканці сіл Зашків, Завадів та Зарудці, що на Жовківщині, скаржаться на часті знеструмлення. Кажуть, світло у їхніх будинках завжди залежить від погодніх умов.

“Тільки легенький дощик починає накрапати – світла вже нема. Я вже не кажу про страшні буревії чи грози. Наявність світла залежить від того, яка погода на вулиці – це нормально? Ми в ХХ столітті живемо, за що ми платимо?”, – обурюється LMN місцевий мешканець Михайло Ребриш.

Люди кажуть, все через застарілі лінії та трансформатори. Їх ніхто не ремонтував вже багато років.

Окрім знеструмлення часто мешканці скаржаться на високу напругу.

“За стільки років людям такі “збої” багато шкоди наробили. Звісно, через високу напругу і горіло обладнання у домівках людей”, – додає.

Михайло каже, не біда, якщо б світло пропадало на кілька хвилин. Однак, вирішення цієї проблеми може займати й кілька днів.

“Світло пропадає, а ремонтувати у той день ніхто не спішить. Буває, і два дні без світла люди живуть. А якщо це зима – то взагалі проблема. В хатах холодно, темніє на вулиці швидко, а поломку можуть шукати і кілька днів. Коли з третього разу додзвонюєшся на гарячу лінію, пояснюєш ситуацію, кажуть:”Пишіть офіційну скаргу”, – розповідає Михайло.

Михайло Ребриш зібрав близько 30-ти підписів мешканців сіл та написав колективну заяву до Львівобленерго. У ній навели перелік вимог, які потребують якнайшвидше виконання. Поки відповіді немає.

Люди налаштовані рішуче. Кажуть, боротимуться до кінця, адже жити в таких умовах вже несила.

Головне фото: ілюстративне.

Фото заяви: Михайло Ребриш.

  • 0
  • 684
Відео