Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Не залишайте дітей голодними»: близько 600 працівників ресторанної галузі вийшли на мітинг під стіни ЛОДА
11 Листопада, 11:09
logo-black

«Не залишайте дітей голодними»: близько 600 працівників ресторанної галузі вийшли на мітинг під стіни ЛОДА

Сьогодні, 11 листопада, о 10 годині ранку під стіни Львівської ОДА вийшли працівники ресторанної галузі з протестом проти карантину вихідного дня. Акцію #МаюПравоПрацювати влаштували у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та в інших українських містах. У Львові на мітинг зійшлося близько 600 людей у супроводі поліції.

Дехто з мітингуючих одягнув своє професійне вбрання. У руках протестувальники тримали плакати з написами: «ВИ – наш вирок», «Без бізнесу немає економіки», «Не закривайте! Працюють люди», «Ресторанний бізнес помирає», «Контроль правил безпеки, а не ампутація бізнесу», «Не залишайте дітей голодними».

dyzajn-bez-nazvanyia-4
dyzajn-bez-nazvanyia-2

«За останніми науково підтвердженими даними лише від 1,5 до 5 відсотків захворювань пов’язані з відвідуванням закладів харчування. Ресторани – не місце найбільшої небезпеки. Ресторани готові знову і знову дотримуватися безлічі правил, аби не наражати на небезпеку ані гостей, ані команду. Країни Європи розробили десятки сценаріїв підтримки ресторанного бізнесу – від звільнення від податків до виплату компенсацій найманим працівникам. Українські ресторани не отримали жодних преференцій», – наголошують організатори акції #МаюПравоПрацювати у Львові.

Напередодні підприємці заявляли, що у ресторанній галузі через обмеження у часі роботи закладів громадського харчування зростає кількість безробітних.

«Ми вимагаємо скасування усіх обмежень на роботу ресторанів. Нам не потрібний карантин вихідного дня! Адже як ми, наші діти, так і наші клієнти хочуть їсти не тільки у будні. Замість того, аби ввести мораторій на перевірки та скасувати незаконні протоколи, наша влада ще більше затягує зашморг на наших шиях. Сьогодні вимагаємо скасування на час карантинних обмежень місцевих та державних податків та зборів. Також уряд має виділити грошову компенсацію кожному працівнику, який втратив дохід за час карантину. Але умова: це влада має зробити на ділі, а не словах, як завжди», – каже LMN один з учасників акції Володимир Палиця.  

Нагадаємо, що напередодні акції прем’єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв підприємцям на час карантину вихідного дня фінансову підтримку від уряду.

Фото: Львівський портал

 

Схожі новини