Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Уряд готовий підставити плече»: Шмигаль пообіцяв компенсації підприємцям за карантин вихідного дня
11 Листопада, 09:16

«Уряд готовий підставити плече»: Шмигаль пообіцяв компенсації підприємцям за карантин вихідного дня

Кабінет міністрів України має намір підтримати підприємців у період карантину вихідного дня, який планують запровадити сьогодні, 11 листопада, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він запевнив, що карантинні обмеження не зупинять економіку, але водночас звільнять медичну систему від перенавантаження.

«Уряд готовий підставити плече, щоб підтримати наших підприємців під час посиленого карантину вихідного дня. Ми розуміємо, що будь-які обмежувальні заходи впливають на роботу частини бізнесу. Тому повною мірою відновимо та розширимо наступні програми підтримки:

-компенсація частини зарплат робітників у зв’язку з простоєм виробництва. Це програма по частковому безробіттю, завдяки якій навесні-влітку вдалося зберегти понад 450 тисяч робочих місць;

-виплати на дітей для родин підприємців, що діяли навесні цього року;

-разом із Торгово-промисловою палатою опрацьовуємо механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв’язку з карантином вихідного дня», – написав на своїй офіційній сторінці Денис Шмигаль.

Прем’єр пояснив, що уряд обрав таку модель карантинних заходів після консультації з бізнесом та експертами.

«Франція, Німеччина, Італія, Польща, Чехія та багато інших країн Європи один за одним оголошують про запровадження локдауну. Всі розуміють, що потрібно діяти, а карантинні заходи – це найбільш дієвий інструмент для розірвання ланцюгу захворювання та збереження життя людей», – додав Шмигаль.

 

Нагадаємо, що 5 листопада міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів про введення у країні так званого карантину вихідного дня. Повний перелік обмежень він представить сьогодні на засіданні уряду. У той час «Українська ресторанна асоціація» і представники малого й середнього бізнесу планують провести по всій Україні акції протесту проти введення такого карантину. Також підприємців підтримують представники деяких кінотеатрів.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини