Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Нема більше мого Іванка»: 2-річний обпечений хлопчик зі Старосамбірщини помер у реанімації
03 Травня, 09:11

«Нема більше мого Іванка»: 2-річний обпечений хлопчик зі Старосамбірщини помер у реанімації

Сьогодні вночі в реанімації 8-ї міської клінічної лікарні помер 2-річний Іванко Малетич з села Сусідовичі Старосамбірського району, передає Zaxid.net. 23 квітня хлопчик упав у каструлю з окропом. 10 днів лікарі боролися за його життя.

«Нема більше мого Іванка. О 2.45 він помер», – зателефонувала вночі мати хлопчика Іванна.

Вчора завідувач опікового центру Василь Савчин сказав, що стан дитини критичний.

«Температури при таких опіках нема, лейкоцитів практично нема, організм дитини не бореться», – повідомив Василь Савчин.

Хлопчика хотіли відправити на лікування у Бостон, у клініку «Шрайнерс госпіталь», де працює професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов. У цій клініці рятують дітей з опіками зі всього світу. Там з 2005 року врятували понад 60 дітей з України, які обпекли 70-80% тіла.

«30 квітня нам сказали готували документи, аби їхати на лікування до США. Раніше паспортів, віз у нас не було. Але вранці, 1 травня, лікар сказав, що стан Іванка різко погіршився і він просто не перенесе перельоту», – повідомила мати хлопчика Іванна.

На 5-8 день після опіків, за словами лікарів, організм починає відторгувати обпечену шкіру і тоді дуже багато токсинів всмоктується в кров. Це дуже важкий період, особливо для такої маленької дитини.

Нагадаємо, 23 квітня мати нагріла 40-літрову каструлю води, щоб попрати дітям одяг. Поставила надворі, аби трохи охолола. Відволіклася ненадовго. Іванко, що бігав неподалік, впав у каструлю з окропом.

Фото: ілюстративне

Схожі новини