“Немає приводів панікувати”, – Данілов | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Немає приводів панікувати”, – Данілов
24 Січня, 19:58

“Немає приводів панікувати”, – Данілов

Українців просять зменшити напруження і не розганяти паніку через імовірне вторгнення Росії. Таке прохання після сьогоднішнього засідання Ради національної безпеки та оборони висловив її секретар Олексій Данілов.

 

“Я хотів би звернутися до усіх вас трошечки зменшити те напруження, яке сьогодні існує. Ситуація, яка є, для нас цілком зрозуміла, немає ніяких приводів для того, щоб ми з вами панікували”, – сказав Данілов.

Він наголосив, що війна в Україні триває від 2014 року. І загроза з боку Росії не є новиною. Ситуацію, що склалась, назвав контрольованою:

“Україна наша одна, ми її нікому віддавати не збираємося, і перемога обов’язково буде за нами. І в разі необхідності ми усі станемо пліч-о-пліч для того, щоб захистити нашу країну”.

Нагадаємо, останнім часом стало відомо про стягнення Росією військ до кордонів з Україною. Через агресивні дії Росії поблизу кордонів України Північноатлантичний альянс відправляє на східний фланг НАТО додаткові сили, зокрема кораблі й винищувачі.

За інформацією ЗМІ, США розглядають можливість відправити на східний фланг НАТО від 1000 до 5000 військових, а також літаків і суден. Рішення має бути прийняте найближчим часом.

Відео