Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Нічого пояснювати не хоче і не буде»: земельним скандалом на Пустомитівщині зайнялася поліція
17 Лютого, 16:16
logo-black

«Нічого пояснювати не хоче і не буде»: земельним скандалом на Пустомитівщині зайнялася поліція

Юлія Швидко
За фактом підроблення документів Скнилівською сільською радою, що на Пустомитівщині, розпочато кримінальне провадження. Працівники райполіції з’ясовують, на якій підставі 27 грудня 2018 року шістьом незнайомим людям сільська рада виділила ділянки на 2,5 га. Нагадаємо, цією проблемою у грудні торік зайнялися депутати Зимноводівської ОТГ, зокрема депутат від “Української Галицької партії” Володимир Пелех.

«9 лютого голова Зимноводівської сільради Володимир Гутник звітувався у Скнилові, що входить до складу Зимноводівської ОТГ. Найцікавішою виявилася заключна частина зборів, коли розпочала звіт виконувач обов’язків старости Скнилівського старостинського округу Марія Тиндик. Ми її запитали, хто такі ті шість громадян, які, не будучи мешканцями Скнилова, отримали по 35-48 соток землі, – розповідає LMN депутат Зимноводівської сільради Петро Павлусь. – Марія Тиндик заявила, що ці люди є громадянами України і мали законне право отримати земельні наділи».

Після такої відповіді скнилівчани почали обурюватися. Люди пригадували випадки, як неодноразово зверталися до Тиндик із заявами про отримання земельної ділянки. Постійно отримували одну і тут ж відповідь: вільної землі немає.

«На запитання, що ж такого доброго зробили громадяни, за що отримали майже 2,5 гектара землі на шістьох, Марія Тиндик запевнила, що вони ще принесуть багато користі селу. Присутні вимагали детально пояснити про це виділення землі, адже вона підзвітна громаді. Марія Тиндик відповіла, що нічого пояснювати не хоче і не буде, та сіла на своє місце. На цьому закінчився її звіт та розпочався святковий концерт», – додає Петро Павлусь.

Правоохоронці наразі відмовляються коментувати. Кажуть, у цій справі ведеться слідство.

Фото: Zaxid.net

Схожі новини