Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Новопризначений представник Зеленського в Кабміні навчався у Львівському університеті
22 Травня, 11:28

Новопризначений представник Зеленського в Кабміні навчався у Львівському університеті

Президент Володимир Зеленський призначив 37-річного Андрія Геруса своїм представником у Кабінеті міністрів. Відповідний указ сьогодні опублікували на сайті президента.

Герус народився у Нововолинську Волинської області, в шахтарській сім’ї. У 2004 році закінчив економічний факультет Львівського національного  університету імені Івана Франка за спеціальністю – економічна кібернетика.

З серпня 2014 року був членом Нацкомісії з регулювання енергетики. Під час Майдану жив і працював у Лондоні, координував акції протесту під житловим комплексом “One Hyde Park”, де розташована квартира Ахметова.

У 2015 невдало балотувався до Київради від “Самопомочі”.

Зараз очолює Асоціацію споживачів електроенергії, в яку входять великі підприємства, у собівартості продукції яких електроенергія становить більшу частину. Є лобістом зниження тарифу для промисловості.

Учора на своїй сторінці у Фейсбук опублікував пост, де розкритикував плани Уряду створити «новий ринок електричної енергії», в якому приватні і державні структури опиняться в неоднакових умовах.

 

«На дві державні компанії можуть накласти спеціальні обов’язки у розмірі біля 80 млрд грн у рік. При чому на приватні компанії ДТЕК такі спеціальні обов’язки не будуть накладені – вони будуть отримувати надприбутки та ще додатково зароблять понад 10 млрд грн на цій “реформі”, – написав Герус.

 

 

Він є також активним противником існування схеми збагачування Рината Ахметова за формулою “Роттердам плюс”.

“Це формула, яка стала символом корупції. Треба зробити так, щоби новий президент не заробляв на тарифах”, – сказав Герус в ефірі під час представлення команди Зе.

 

Нагадаємо, учора Володимир Зеленський призначив Главою Адміністрації Президента уродженця Львова Андрія Богдана. Він також закінчив Львівський університет.

Фото: З Фейсбук-сторінки Андрія Геруса

Схожі новини