Новорічно-різдвяні свята у Львові: перелік подій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новорічно-різдвяні свята у Львові: перелік подій
06 Грудня, 14:56

Новорічно-різдвяні свята у Львові: перелік подій

На території Львівської громади в честь свята запланували більше 200 подій – тематичні вистави, концерти, кінопокази та читання. Як повідомили у Львівській міськраді, також відбудуться і майстер-класи, на яких можна зробити маленький різдвяний подарунок для ЗСУ.

Міські установи культури Львова також підготували насичену програму.

Сьогодні, 6 грудня о 16:00 та о 18:30 пройде Авторський Мюзикл для всієї родини у Центрі Довженка, що за адресою — просп. Червоної Калини, 82. Квитки за посиланням.

17 грудня о 16:00 відбудеться музичний концерт «Брамс при свічках” у Меморіальному музеї Станіслава Людкевича, по вул. Станіслава Людкевича, 7. Квитки можна придбати у касі музею.

У переддень та на саме Різдво 24 грудня о 14:00 та 25 грудня о 14:00 та о 19:00 у Львівському органному залі, що на вул. С. Бандери, 8 пройде різдвяна органна музика при свічках. Квитки за посиланням.

Також впродовж 25 грудня можна відвідати Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького (Львівський скансен). Там відбудуться різдвяні тематичні екскурсії з традиційними смаколиками, різдвяною шопкою та теплий вечірній концерт.

30 грудня впродовж дня пройдуть події у Музеї народної архітектури і побуту у Львові ім.Климентія Шептицького (Львівський скансен). Квитки можна придбати у касі музею.

З 25 грудня – 7 січня пройде Фестиваль “Велика коляда” у Церкві Пресвятої Євхаристії, що за адресою пл. Музейна, 1.

26 та 29 грудня о 19:00 год Львівський органний зал, що по вул. С. Бандери, 8 зустріне колядками, хором та органом. Квитки за посиланням.

27 грудня о 19:00 год можна послухати Різдвяну історію від симфонічного оркестру. Адреса — Львівський органний зал, вул. С. Бандери, 8. Квитки за посиланням.

Також 1 січня о 14:00 год пройде Новорічний органний концерт. Адреса — Львівський органний зал, вул. С. Бандери, 8. Квитки за посиланням.

Нагадаємо, що якщо ви ще досі не обрали свою новорічну ялинку, то LMN провели дослідження як обрати та скільки коштують новорічно-різдвяні дерева цьогоріч.

 

Відео