Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Новояворівськ і тепло. Ще одна серія
22 Жовтня, 19:32

Новояворівськ і тепло. Ще одна серія

Працівників ТЕЦ “Новояворівськ” “радо” запрошують на роботу

Ситуація із теплом та гарячою водою у Новояворівську мала б наближатися до логічного завершення. Та, схоже, назріває новий конфлікт.

Компанія-управитель “Гарант Енерго М” просить колектив “Енергія Новояворівськ” повернутись на роботу.

З таким же проханням до людей звернувся і голова Новояворівської РДА Ігор Самардак.

zapysaty
44508699_1976473972411030_2503841993696739328_n-1-2

Працівниками “Енергія Новояворівськ” є мешканці міста. Теоретично вони готові приступити до роботи. Станом на зараз ще триває двотижнева відпустка, ініційована керівництвом “Енергії Новояворівськ”.

Щоправда, поки що не обговорене питання оплати праці.

Та навіть, якщо завтра управитель запустив би роботу, тепло та гарячу воду у домівки новояворівчан можна буде повернути не швидше, аніж через два тижні.

Справа у тому, що чимало майна на ТЕЦ є пошкоджено. До прикладу, є проблеми із свердловинами холодної води.

Щоправда, цю проблему обіцяє вирішити місцевий водоканал.

Натомість керівник ТЕ “Енергія Новояворівськ” Андрій Гнатуш запевняє, що проблема лише в управителю.  Він, начебто, не йде жодні перемовини та співпрацю.

АРМА і управитель взяли на себе повну відповідальність за проведення опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі… На жодні пропозиції спільної роботи ніхто йти не збирається, наполягають на своєму мемерандумі…
Ставлять ультиматуми.. Кажуть, що штатом спеціалістів володіють їм лиш потрібно 243 особи, – написав Гнатуш на особистій сторінці у ФБ.

Нагадаємо, минулого тижня у Львівській ОДА засідала комісія щодо сиуації, яка склалась в Новояворівську та Новому Роздолі.

В результаті усі представники конфлікту визнали, що готові до співпраці, планують розпочати спільну роботу та разом вирішити проблему.

Нагадаємо, проблеми у цих містах із опаленням та теплою водою тривають ще від серпня.

Тоді активи компанії, яка постачала теплу воду, арештували.

Усе майно передали в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

9 жовтня на засіданні НКРЕКП (комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг) нарешті видали ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та теплової енергії ПП “ГарантЕнерго М”.

Схожі новини