Новояворівськ та Новий Розділ: коли буде тепло? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новояворівськ та Новий Розділ: коли буде тепло
19 Жовтня, 12:10

Новояворівськ та Новий Розділ: коли буде тепло

Юлія Степанюк

Уже незабаром Новояворівськ та Новий Розділ мали б отримати гарячу воду та тепло

Сьогодні в ЛОДА відбулось засідання обласної комісії ТЕБ та НБ з приводу ситуації у Новояворівську та Новому Роздолі. Говорили та звинувачували одне одного у проблемах теплопостачання цих міст.

Основна проблема – відсутність працівників. Точніше те, що працюють вони лише на «Енергія – Новояворівськ» та «Енергія – Новий Розділ». А нова компанія-управитель “Гарант-Енерго М”, якій належить фактично половина технічного устаткування ТЕЦ двох міст, немає потрібної кількості людей.

“Маючи кадровий склад, кількістю 10 людей, опалювальний сезон почати буде неможливо,” – скаав голова ЛОДА Олег Синютка.

Міські голови Новояворівська та Нового Роздолу стверджують, що працівників турбують можливі переслідування з боку “Енергія-Новояворівськ” та “Енергія-Новий Розділ”.
Директор “Енергія – Новояворівськ” Андрій Гнатуш заявив, що компанія-новоуправитель “Гарант-Енерго М” не має жодного дозволу, ліцензії, плану дій для забезпечення населення теплом. Підготовку до опалювального сезону новоуправитель не здійснював, цим займались працівники “Енергія-Новояворівськ”.

“Вчора на територію “Енергія-Новояворівськ” ввірвались люди на машинах з полтавськими номерами, почали чинити протизаконні дії та викидати працівників з їх робочих місць”, – розповів він.

Схожа ситуація і у Новому Роздолі. Там новоуправитель теж ніякої підготовки до ОС не здійснював. Але Новий Розділ, силами “Енергії”, готовий до опалювального сезону на 95%, запевнив директор “Енергія-Новий Розділ” Євген Коза.

Проте, не зважаючи на усі протиріччя, керівники “Енергій” готові співпрацювати із новоуправителем та залучати до роботи своїх працівників.

“Ми володіємо керівним складом, але не маємо потрібних фахівців. Лише 10 людей, із 246 потрібних у Новояворівську. А у Новому Роздолі наших людей немає і не було,” – пояснює виконавчий директор “Гарант-Енерго М” Олександ Похилко.

В результаті усі представники конфлікту визнали, що готові до співпраці, планують розпочати спільну роботу та разом вирішити проблему.

Нагадаємо, проблеми у цих містах із опаленням та теплою водою тривають ще від серпня.

Відео