Новий Розділ готовий до акцій непокори – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новий Розділ готовий до акцій непокори
29 Жовтня, 14:32

Новий Розділ готовий до акцій непокори

Погрожують навіть перекрити Київ – Чоп

Вчорашній мітинг у Новому Роздолі, де сотні людей вийшли на вулицю, має перші позитивні результати.

Зокрема, нардеп Тарас Батенко зробив відповідну заяву.

Зважаючи на те, що проблема відсутності центрального теплопостачання та зрив опалювального сезону у м. Новий Розділ є передумовою можливої надзвичайної ситуації державного рівня, звернувся до Кабінету Міністрів України, ДСНС та Львівської ОДА з вимогою взяти цю справу під особистий контроль та прийняти відповідні рішення для невідкладного відновлення гарячого водопостачання та централізованого опалення у м. Новий Розділ Львівської області, – написав Батенко у своєму Фейсбук.

Відтак просить скликати позачергову сесію Львівської обласної ради, а також доручити працівникам ДСНС вивчити ситуацію. І, при можливості, залучити для теплопостачання інженерних команд із інших регіонів. За словами Батенка зараз головне – відновити опалювальний сезон. А вже після цього можна шукати винних у його зриві.

Адже 70 тисяч громадян України у м. Новий Розділ та Новояворівськ можуть повторити сумну долю жителів Алчевська Луганської області, яких евакуювали у 2006 році з міста та розселяли по санаторіях всієї країни! – сказав нардеп.

Додамо, що депутат Новороздільської міської ради Анатолій Шалаєв повідомив “ЛМН”, що сьогодні має бути зареєстроване подання щодо скликання позачергової сесії Львівської облради.

Вони розподіляють майбутні прибутки та борються за майно, яке мало б належати місту. Нас, мешканців міста, не цікавить цей майновий «дерібан» і те, яка структура буде надавати тепло до Нового Роздолу. Ми хочемо просто тепла до своїх осель, нашої лікарні, шкіл, садочків та незалежності від корупційних схем централізованого опалення,- наголосив Шалаєв.

Якщо ж вимоги людей не задовольнять, вони погрожують вдатись до акцій непокори.

Нагадаємо, учора новороздільчани вийшли на масове віче. Люди вимагають нарешті розпочати опалювальний сезон.

Журналістам “ЛМН” також відомо про те, що подіьне віче планують цього тижня провести у Новояворівську, де ситуація аналогічна.

Проблеми із теплою водою та опаленням тут почались ще у серпні і їх досі не вирішили.

Тоді активи компанії, яка постачала теплу воду, арештували.

Усе майно передали в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Новий управитель закликає працівників ТЕЦ повертатися на робочі місця. Та поки що залагодити ситуацію не вдається.

Відео