Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нульове розмитнення та соцгарантії для постраждалих на полігонах: у Верховній Раді готують рішення для військових
27 Березня, 15:58

Нульове розмитнення та соцгарантії для постраждалих на полігонах: у Верховній Раді готують рішення для військових

В ефірі телемарафону «Єдині новини» нардеп Павло Бакунець розповів про найважливіші теми, які обговорювали на зустрічі з керівництвом Міноборони та Генштабу.

Зокрема, кошти на зарплати військовим, соцгарантії для постраждалих на полігонах та нульове розмитнення авто для учасників бойових дій.

Днями відбулася зустріч народних депутатів з керівниками оборонних та силових відомств.

Зокрема, мова йшла про збільшення видатків держбюджету для забезпечення зарплати захисникам та захисницям до кінця року. Також на зустрічіговорили про одноразове нульове розмитнення авто для учасників бойових дій.

«Минулого року на кілька місяців скасували усі митні платежі на автомобілі. Чимало українців в тилу скористалися таким правом. Натомість військові не отримали можливості привезти для себе автомобіль без розмитнення, адже в цей час вони давали відсіч окупантам. Це несправедливо, тому ми з колегами запропонували рішення – одноразове нульове розмитнення авто для учасників бойових дій. Сподіваюся, Верховна Рада підтримає таку ініціативу», розповідає Павло Бакунець, представник Яворівщини та Жовківщини у Верховній Раді.

За словами нардепа, на зустрічі також обговорювали законопроект 9110 щодо соцгарантій для постраждалих внаслідок російських атак пополігонах та військових частинах. Раніше ми розповідали, що нині через певні прогалини у законодавстві, згадані вище категорії військовослужбовців або члени їх родин не можуть претендувати на соціальні гарантії, як постраждалі внаслідок війни. Законопроект #9110 допоможе виправити цю ситуацію.

Схожі новини