Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Обіцянки перевиконали: “чорне шосе” дороги Стрілки-Мшанець вже відремонтували
01 Серпня, 20:37
logo-black

Обіцянки перевиконали: “чорне шосе” дороги Стрілки-Мшанець вже відремонтували

Учора пізно вночі завершили ремонт ділянки «чорного шосе» дороги Стрілки-Мшанець. Раніше, нагадаємо, наприкінці акції протесту очільник Львівської ОДА пообіцяв, що цю ділянку почнуть ремонтувати не пізніше 1 серпня. Однак до цієї дати на «чорному шосе» вже навіть встигли завершити укладання асфальту.

«Нарешті «чорне шосе» стало справді чорним. Спілкувався неодноразово з підрядниками — фірмою «НОРА». Не знаю, чи вони завжди так працюють, чи для нас старались, але інколи й до півночі затримувались. Було видно, що вони хочуть до 1 серпня встигнути. Дуже тішимось, що то так вийшло, бо маємо одразу два свята — і новенький асфальт, і завтра день села у Головецьку. Ось і будемо усе скромно святкувати», — розповідає LMN активіст Василь Грицак.

Місцеві мешканці на знак вдячності подарували працівникам підрядної фірми баранчика. Кажуть, за сумлінну роботу хотіли накрити гарний стіл для них, однак згодом вирішили віддячити так.

«Обіцянки виконали і перевиконали. Допомогли нам навіть облаштувати плавний з’їзд з асфальту, щоб той не руйнувався. Словом, відпрацювали дуже добре», — додає Василь Грицак.

_1595945676_613x321-8115687993_3_0
Схожі новини