Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Обласна прокурорка Ірина Діденко завершила свою роботу на Львівщині
10 Вересня, 13:58

Обласна прокурорка Ірина Діденко завершила свою роботу на Львівщині

Сьогодні, 10 вересня, прокурорка Львівської області Ірина Діденко склала свої повноваження. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Мої повноваження прокурорки Львівщини сьогодні закінчено. Дякую Львівщино! Неймовірний край з неповторним містом Лева з власною, незламною позицією, яка захоплює. Дякую всім за відкрите серце, з яким прийняли. У свою чергу зробила за цей час ВСЕ, що було в моїх силах та повноваженнях, щоб ми хоч трохи наблизились до західних стандартів роботи», – зазначила Ірина Діденко.

Нагадаємо, що Ірину Діденко керівником прокуратури Львівської області призначили 15 жовтня торік. Представлення пройшло у закритому режимі, без участі журналістів. Про те, що Львівщина отримала нового прокурора, люди дізналися з Facebook – інформація з’явилася на сторінці «Антикорупційного моніторингу Львівщини».

Ірина Діденко народилася у Немирові Вінницької області. В органах прокуратури працює 12 років. Спочатку Діденко була у прокуратурі Івано-Франківської області, згодом зайняла посаду прокурора відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції в Генеральній прокуратурі України.

До неї прокуратуру Львівської області очолював Юрій Квятківський. Його трирічній діяльності на цій посаді більшість львів’ян дали негативну оцінку.

Фото: Дивись. інфо

 

Схожі новини