Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Обласна прокурорка вимагає покарання для керівниці слідства у поліції
19 Грудня, 10:09

Обласна прокурорка вимагає покарання для керівниці слідства у поліції

110 незареєстрованих кримінальних правопорушень виявила прокуратура Львівщини під час перевірки роботи обласної поліції, на своїй сторінці у Facebook повідомила головна прокурорка Львівської області Ірина Діденко.

«Під час прокурорської перевірки до ЄРДР внесли 110 раніше незареєстрованих кримінальних правопорушень. Можливі наміри окремих працівників поліції некоректно реєструвати злочини «заради статистики» залишилися тільки поганими намірами. Скерувала до Голови Нацполіції України лист щодо вжиття заходів для усунення виявлених порушень, надання оцінки організації роботи керівництву ГУ НП у Львівській області. Також просила вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників поліції, які допустили ці порушення», – зазначила Ірина Діденко.

Нагадаємо, що на початку грудня у соцмережі з’явився аудіозапис наради у Головному управлінні Нацполіції Львівської області, в якому начальниця слідства поліції Львівщини Наталя Харченко забороняє своїм підлеглим вносити до ЄРДР відомості про злочини без її згоди. Пояснює, що такі відомості погіршують статистику. Цим зайнялася прокуратура.

71585754_10220515694306243_9054957049099583488_n

Фото: Укрінформ

Схожі новини