Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Образ, перед яким молились Папи Римські, виставлять у церкві на Сихові
19 Вересня, 10:17

Образ, перед яким молились Папи Римські, виставлять у церкві на Сихові

У церкву Різдва Пресвятої Богородиці, найбільший храм Сихова, 20 вересня  із Зарваниці привезуть чудотворну ікону Матері Божої. У суботу, 21 вересня, парафіяни цієї церкви відзначають престольний празник, повідомляє «Духовна велич Львова».

Цьогорічні святкування у храмі Різдва Пресвятої Богородиці триватимуть кілька днів поспіль. Розпочнуться 20 вересня, а завершаться у понеділок, 23 вересня.

Перед цим образом Божої Матері молилися два Святіші Отці – Папа Іван Павло ІІ, коли перебував у Львові, та Папа Франциск у Ватикані.

«Чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої не один рік творить дива. До неї звертаються люди з різними проханнями та хворобами. Тим, хто щиро вірить, ікона допомагає. У Зарваниці люди зцілювались від різних хвороб та знаходили душевний спокій», – розповідають священники.

8-3

Існує переказ, що після спустошення татарськими ордами Києва один монах втікав від нападників та потрапив у невідомі місця над Стрипою. Знеможений чернець у щирій молитві просив Богородицю, щоб узяла його під свою опіку. Заснув. Під час сну йому з’явилася Пречиста Діва Марія з двома ангелами, котрі тримали в руках білі лілії. Чернець упав перед Богородицею на коліна. Вона усміхнулася та торкнулася до нього своїм омофором. Монах прокинувся у чарівній долині, оповитій густим лісом. Вражений красою цієї місцевості, він побачив ікону Пресвятої Богородиці з дитиною на руках, котра світилася над джерелом. Чернець залишився тут. Він збудував капличку і помістив у ній ікону. Згодом тут спорудили церкву з монастирем. Село, що з’явилося біля цього місця, назвали Зарваницею.

Щороку сюди відбуваються численні прощі. Найбільша – Всеукраїнська, збирає близько 100 тисяч людей з різних куточків України та світу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини