Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Одяг горів просто на ньому: у Львові прооперували чоловіка з Попасної
23 Травня, 19:22

Одяг горів просто на ньому: у Львові прооперували чоловіка з Попасної

У Першому медичному об’єднанні Львова рятують пана Михайла з Попасної. Чоловік дивом врятувався з-під обстрілів Попасної.

Його будинок загорівся від влучання снаряду. Щоб вижити, 75-річний Михайло кілька метрів пробирався до виходу крізь полум’я. Одяг горів просто на ньому. Нині із опіками 20% тіла чоловік перебуває у нашій Лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова, його син – в полоні, – розповідаютьу медзакладі.

Чоловік постраждав під час обстрілу 9 квітня. Пан Михайло тоді сильно обгорів. Поранений син, який на момент влучання снаряду був у підвалі, допоміг батькові вибратися з палаючої оселі. Далі 20 днів вони провели в укритті школи без ліків та майже без їжі. Коли з’явилася можливість евакуюватися, син наполіг: першим має поїхати тато. Самого його, як потім з’ясується, вивезли до росії і відтоді зв’язку з ним немає.

У Центр термічної травми нашого медоб’єднання пан Михайло вже майже місяць. Позаду – операція. Глибокі рани чоловіка поступово загоюються. Нині він почувається набагато ліпше: сам ходить, добре їсть і навіть жартує. Оптимізму батько не втрачає, бо вірить – син живий. І після одужання він його розшукає.
Схожі новини