Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Офіс президента показав, як Зеленський вирішує питання тарифів (ВІДЕО)
30 Листопада, 16:21

Офіс президента показав, як Зеленський вирішує питання тарифів (ВІДЕО)

Володимир Зеленський обговорив з прем’єром Олексієм Гончаруком, главою ОПУ Андрієм Богданом та кількома іншими чиновниками питання можливого зниження тарифу на опалення. На Youtube-каналі Офісу президента показали відео, як це відбувалось.

На нараді президенту пояснили, що “Нафтогаз” знизив ціну на газ порівняно з минулим роком, таким чином для тих споживачів, які обігрівають оселі газом, ціна у платіжці знизиться, повідомляє “Українська правда”. Водночас споживачі, які отримують послугу з централізованого опалення, зниження тарифу не побачать, бо двома законами закріплено, що не можна змінювати тарифи на опалення до травня 2020 року.

“Люди повинні отримати платіжку за грудень місяць, і там повинні бути вже знижені тарифи”, – такими словами Володимира Зеленського завершили відео.

Для цього прем’єр пропонував внести від президента як невідкладний підготовлений урядом „короткий законопроєкт”, який би знизив тарифи на опалення.

За словами Гончарука, вони все порахували і вважають, що це реально призведе до зменшення тарифів на „в середньому близько 80-130 гривень або на 10-15%”.

  • 0
  • 378
Схожі новини