Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Офіційно: Львівщина йде на карантин через коронавірус
12 Березня, 09:11

Офіційно: Львівщина йде на карантин через коронавірус

У Львівській області запровадили карантин через епідемію коронавірусу. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пізно ввечері 11 березня, повідомляє прес-служба ЛОДА.

В області карантин встановили від сьогодні, 12 березня. Він триватиме до 3 квітня. Відтак заборонили відвідувати заклади освіти, проводити масові заходи з понад 200 учасниками. Усі спортивні події відбуватимуться без уболівальників.

У районах та ОТГ забезпечення виконання цього припису покладено на міських голів, керівників райдержадміністрацій, голів ОТГ.

Таке ж рішення прийняла міська комісія з НС. Окрім переведення навчання на дистанційну форму, заборонені групові поїздки молоді та дітей за кордон, рекомендації роботодавцям не допускати до роботи хворих на ГРВІ.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій Україні карантин через поширення нового коронавірусу Covid-2019. У зв’язку з цим, заплановано закриття навчальних закладів на три тижні, обмеження масових зібрань понад 200 осіб, у тому числі спортивних, які можуть відбуватися з дозволу міжнародних організацій та без глядачів, і культурних, проте такі обмеження не стосуються заходів державної необхідності (наприклад, засідань Верховної Ради).

 

  • 0
  • 904
Схожі новини