Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівських садках та школах призупиняють навчання
11 Березня, 18:27

У львівських садках та школах призупиняють навчання

Від завтра, 12 квітня, у Львові у всіх навчальних закладах вводять карантин, він триватиме до 3 квітня. Так сьогодні вирішила міська комісія з технологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Завтра та в п’ятницю у школах та садках ще будуть вчителі і вихователі, тому батькі, які не мають де подіти дітей можуть приводити їх навчальні заклади. Правда навчання не буде», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

У час карантину у Львові також обмежать проведення масових заходів від 200 і більше осіб, заборонять групові поїздки молоді та дітей закордон, а також рекомендують роботодавцям не допускати до роботи хворих на ГРВІ.

Рекомендують також у міськраді Львова роботодавцям при можливості організувати батькам неповнолітніх дітей роботу в дистанційному режимі.

Управління соціального захисту у свою чергу працюватиме у цей час із літніми та людьми з обмеженими можливостями.  Мерія навіть готова організувати їм доставку продуктів та ліків додому.

Схоже рішення прийняли і в Червонограді.

“З 12 березня в усіх школах Червонограда, окрім дошкільних навчальних закладів – карантин. Завтра о 8.00 відбудеться засідання комісії ТЕБ і НС. На ньому будуть затверджені заходи та обмеження під час карантину і буде прийнято рішення, щодо функціонування дошкільних навчалих закладів”, – написав у себе на сторінці мер Червонограда Андрій Залівський.

 

Нагадаємо, сьогодні в Україні запровадили карантин на три тижні.

Схожі новини