Оголосили триденну жалобу: у Раві-Руській йде похорон 24-річного Героя Романа Галухи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Оголосили триденну жалобу: у Раві-Руській йде похорон 24-річного Героя Романа Галухи
18 Червня, 13:07
logo-black

Оголосили триденну жалобу: у Раві-Руській йде похорон 24-річного Героя Романа Галухи

Сьогодні, 18 червня, у Раві-Руській проходить похорон 24-річного бійця 24-тої механізованої бригади імені Короля Данила Романа Галухи. З 17 по 19 червня на території Рава-Руської територіальної громади оголосили Днями жалоби. Підприємства, установи та організації на знак скорботи за загиблим воїном приспустили прапори України з траурною стрічкою. Відмінили усі розважальні заходи, які були раніше заплановані на ці дні.

Роман загинув 16 травня у зоні бойових дій на Луганщині. Сьогодні о 7.30 львів’яни попрощалися з Героєм у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла на вул. Театральній, 11. Близько 9.00 год прощання відбулося на площі Вічевій у Жовкві. Після цього домовину з тілом повезли у Раву-Руську. З 10 до 13 год у Церкві Вознесіння Господнього з Романом востаннє прощалися земляки, однокласники, родичі.

«Війна забрали життя уже четвертого випускника нашої школи, – кажуть LMN у Рава-Руській ЗОШ №1, де навчався загиблий. – Не можемо сприйняти, повірити і зрозуміти, що Романа уже немає. То була спокійна та врівноважена дитина, хороший учень. Його любили усі – однокласники, вчителі, друзі. Роман завжди усміхався. Ця його щира та добра усмішка завжди буде стояти перед нашими очима. Сім років тому він закінчив нашу школу. Вступив у Луцький НТУ. Три тижні тому поїхав на Схід обороняти нашу країну. І звідти, наче грім серед ясного неба, така жахлива новина».

Нагадаємо, що у Романа залишилася мама та дві старших сестри.

Фото: Фейсбук

Відео