Окупанти планували роздати жителям Київщини паспорти СРСР | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Окупанти планували роздати жителям Київщини паспорти СРСР
10 Червня, 14:45

Окупанти планували роздати жителям Київщини паспорти СРСР

У разі захоплення Київської області росіяни планували створити окупаційну адміністрацію та організувати псевдореферендум для проголошення місцевої республіки. Жителів планували паспортизувати документами СРСР. Про це повідомляє Служба безпеки України

Усіх жителів Київщини загарбники хотіли взяти на облік і в обмін на українські документи примусово роздати паспорти СРСР – принаймні на перший час до видачі документів РФ.

Про це свідчать дані, які військова контррозвідка СБУ отримала на позиціях загарбників, а також підтверджує поведінка росіян на тих частинах України, які наразі тимчасово знаходяться під їхньою окупацією, заявляють у спецслужбі.

Зокрема, силовики виявили ворожий схрон з бланками паспортів колишнього СРСР – у покинутому будинку поблизу міста Макарів Бучанського району. Під час його огляду правоохоронці вилучили сотні незаповнених радянських паспортів.

Примітно, що ці бланки були саме українського зразка – від імені УРСР. Тобто всі надписи на них виконані не тільки російською, а й українською мовою.

Причому подібна серія не вироблялася в Україні з 1990 року. Таким чином, усі виявлені бланки –  були завезені з РФ на початку повномасштабної агресії проти нашої держави.

Відео