Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Олег Синютка образився на організаторів Форуму місцевого самоврядування
15 Березня, 13:08

Олег Синютка образився на організаторів Форуму місцевого самоврядування

В Українському католицькому університеті проходить VII Форум місцевого самоврядування. У Центрі Шептицького сьогодні зібралося понад 200 представників місцевої влади з усієї України, держслужбовці, фахівці управлінської сфери.

Першим до слова запросили ректора УКУ отця Богдана Праха, а потім – голову ЛОДА Олега Синютку. Очільник області хотів продемонструвати відео про Харків 2014 року, однак не зміг це зробити з технічних причин.

 

“Винникло непорозуміння, бо в цьому залі мені завжди не щастить, – сказав Олег Синютка зі сцени. – Я хотів показати трихвилинне відео, але організатори, я так розумію не готові його показати. Не готові? – звернувся до молодих людей збоку сцени. Ті заперечливо помахали головами. – Тоді, шановні колеги, ви або мене не запрошуйте і не давайте слова, і я до цього віднесуть з великим розумінням, оскільки ми не виступаємо співорганізаторами. Або якщо Ви мене запрошуєте, то дайте можливість сказати і показати те, що я вважаю за потрібне.

Я хотів показати Харків 2014 року. І всім нагадати про те, від чого ми відштовхувались. Оскільки 2014 рік – це був рубікон нашої держави, і сьогодні ми знову підійшли до нової точки визначення, яку ми усі разом повинні усвідомити, переосмислити і прийняти рішення. І я переконаний, що ми усі тут повинні бути разом, адже сьогодні, цієї весни, ми вибираємо майбутнє нашої країни”.

 

Після виступу Синютка покинув Форум. На сцену вийшов мер Львова Андрій Садовий.

Організаторами та партнерами форуму є К У Інститут міста, Львівська міська рада, Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, Проект ПРОМІС, GIZ, німецько-український проект «Реформа управління на сході України II», Проект ПУЛЬС, Асоціація міст України.

Фото: LMN

Схожі новини