Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Останній шанс: у Львові перед виборами міського голови вчинили кібератаку на політичну силу
20 Листопада, 14:38
logo-black

Останній шанс: у Львові перед виборами міського голови вчинили кібератаку на політичну силу

Сьогодні зранку невідомі взламали сайт Української Галицької Партії. Опублікували від імені партії неправдиву інформацію. У політсилі кажуть, атака здійснена навмисне перед виборами мера міста.

«Цей злочин ми пов’язуємо із кримінальним середовищем, яке, на наше переконання, сьогодні водночас підтримує та фінансує львівський осередок партії «Європейська Солідарність, – каже Ірина Моряк політради Української Галицької Партії Ірина Моряк.

У політ силі також зазначають, що скоріш за все, матеріал, який з’явився на їхньому сайті сьогодні готували ще до 25 жовтня.

«Цього тижня без погодження з нами представники штабу ЄС в своїх радіороликах, в своїй газеті заявили, що ми їх підтримуємо на виборах мера Львова. Вчора ми спростували цю інформацію, цей наклеп. Ми ніколи не підтримували і ніколи не будемо підтримувати ручного кандидата злочинного клану у Львові Олега Синютку. От сьогодні наш сайт взламали і оприлюднили таку брехливу інформацію. Складається враження, що цей бруд готували ще до першого туру виборів. Адже у першому абзаці, опублікованого хакерами тексту, було вказано: «напередодні виборів хочемо бути максимально відвертими з нашими виборцями, з тими, хто готовий віддати свій голос за УГП». Українська Галицька Партія не є суб’єктом виборчого процесу на сьогодні! Весь матеріал побудований на брехні та маніпуляції про наших спонсорів. Хоча громадські організації щороку відзначають саме нашу партію за прозорість та чесність у фінансуванні, – додає Моряк. – Відтак, вимагаємо від Козловського і його посіпак припинити тиск на Українську Галицьку Партію, які на нас вчиняють вже майже рік – через суди, напади на офіси та тепер ще й кібератаку».

У партії вже звернулись до правоохоронців, написали заяву, аби ті розслідували кримінальне правопорушення та притягнути до відповідальності замовників і виконавців кібератаки.

До слова, в УГП також зазначили, що на цих виборах не підтримують жодну із двох кандидатур на посаду міського голови. Адже у першому турі висували найкращу, на їх погляд, кандидатку на цей пост Юлію Гвоздович. Вона до другого туру виборів не пройшла, набравши 2,28% підтримки львів’ян.

 

  • 0
  • 392
Схожі новини