Остапу Стахіву обрали запобіжний захід | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Остапу Стахіву обрали запобіжний захід
18 Листопада, 16:23

Остапу Стахіву обрали запобіжний захід

Галицький суд міста Львова обрав сьогодні запобіжний захід Остапу Стахіву – 60 днів тримання під вартою із правом внесення застави 998 тисяч гривень.

Напередодні йому вручили підозру у намаганні та організації заходів, які мали повалити конституційнийлад в Україні. Разом зі співучасниками львівський “активіст” Остап Стахів робив це під антивакцинаторські заклики.

Учора мало відбутись перше засідання суду, однак Стахів не з’явився, тож судді перенесли обрання запобіжного заходу на сьогодні.

Відомо, що Остап Стахів намагався вдати із себе хворого. У день, коли йому вручали підозру, він сказав, що погано почувається. Для нього викликали швидку допомогу. Проте медики відмовили йому у госпіталізацію, аргументуючим тим, що у цьому не було потреби.

Зрештою, згодом медіа повідомили, що Остап Стахів опинився у лікарні у Сваляві, тому і не з’явився на вчорашній суд.  Однак суддя постановив, що підозрюваного слід доставити до суду, якщо не заперечують лікарі.

Тож сьогодні відомий антивакцинатор все ж був присутній у залі засідань. Його доставили примусово.

Нагадаємо, напередодні в СБУ повідомили, що блокували антиукраїнську мережу, яка під кураторством Росії розробляла плани захоплення влади. Під виглядом антивакцинаторських гасел зловмисники хотіли дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі.

Згодом стало відомо, що йдеться саме про Остапа Стахіва. У нього вдома, на вулиці Івана Франка, 60, провели обшуки та виявили компрометуючі матеріали.

 

Відео