Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
П’ять днів львів’яни зможуть молитися до ікони Зарваницької Божої Матері, яка зцілює
28 Травня, 21:01

П’ять днів львів’яни зможуть молитися до ікони Зарваницької Божої Матері, яка зцілює

До львівського Храму святих мучениць Віри, Надії і Любові та їх Матері Софії УГКЦ, що на однойменній вулиці у Шевченківському районі, привезли чудотворну ікону Зарваницької Божої Матері. Вона перебуватиме у храмі до 2 червня. Двері церкви упродовж цього часу будуть відчинені з 7:00 до 20:00, повідомляють у прес-службі ЛМР.

«Ми дуже тішимось, що люди більше моляться. Я дуже би хотів, щоб справді вони відчули присутність Божої сили через ікону Зарваницької Божої Матері, і щоб справді відчули, що Божа Мати є з нами. Відчули ті ласки, які кожен потребує. Щоб не просто було зцілення тіла, а й навернення чоловіка до сім’ї, до Бога, батька до дітей, щоб був мир і спокій в родинах, в Україні, в місті і області. Це все дуже важливо», — розповів отець Андрій Корчагін, парох Храму святих мучениць Віри, Надії і Любові.

Священик зазначив, що існують офіційно медично підтверджені зцілення від ікони.

«Ця ікона вже була у Львові, навіть одну ніч у нашому храмі. Ми бачили потребу в тому, щоб Зарваницька Богородиця знову до нас повернулася. Дали запит-прохання, і вона до нас приїхала», — зазначив отець Андрій.

Нагадаємо, що 1 травня, величну чудотворну ікону Божої Матері зі Зарваниці привезли у Пустомити.  Її близько 300 парафіян зустрічали біля залізничного переїзду міста.

Фото: ЛМР

Схожі новини